. - Svícen, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č.3-Diana, čistá hmotnost 286,15 g

Stříbro, celková výška 31 cm. Značeno platným puncem Diana 800/1000.

pozn.: Přiložena Výdejová boleta Puncovního úřadu.

.
49868. Svícen, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č.3-Diana, čistá hmotnost 286,15 g
Dražba ukončena:07.10.2020 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč