. - Závěsný talířek

Keramika, průměr 13 cm. Zdobeno měditiskem, značeno S.L. Palme in Schelten bei Hayda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
304094. Závěsný talířek
Dražba ukončena:20.03.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč