.. - Zlacený zdobný rám

Vnější rozměr: 78x105 cm. Vnitřní rozměr: 61,5x87,5 cm. Světlost rámu: 58x86 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
101996. Zlacený zdobný rám
Dražba ukončena:17.09.2023 21:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč