Antonín Zeman - Na balkóně

Olej na kartonu, 90x65 cm, signováno vpravo nahoře A. Zeman, rám, zaskleno.

1911, Neštětice
Žák AVU (1934-1939; prof. Thiele a Nowak). Malířsky činný v Brně.

4054. Na balkóně
Dražba ukončena:30.03.2016 21:42:38
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč