Franz Urban - Ve svahu

Olej na překližce, 40x40 cm, signováno vpravo dole F. Urban, rám.

1894, Frankštát

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4608. Ve svahu
Dražba ukončena:25.05.2016 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.05.2016 19:48:28 226
1 000 Kč 08.04.2016 21:34:21 238