Viktor Jan Rychlík - Měsíc nad mořem

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole V. Rychlík, rám.

1875, Plzeň
Žák vídeňské akademie. Zabýval se pražskými motivy. Podle jeho akvarelů byly provedeny mnohé barevné lepty pražských pohledů.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4618. Měsíc nad mořem
Dražba ukončena:25.05.2016 20:27:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč