A. Altmann - Na dvorku

Akvarel, 24x33 cm. Signováno vlevo dole A. Altmann. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

A. Altmann
47252. Na dvorku
Dražba ukončena:29.07.2020 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč