A. Born, J. Bouda, K. Lhoták, K. Toman - Společná grafika

Litografie, 48x37 cm, signováno dole A. Born, Jiří Bouda a tiskem Kamil Lhoták, Karel Toman, volný list.

Poz.: Společná grafika, která byla umělci vytvořena v roce 1985, k jejímu vytištění došlo až v roce 2015.

A. Born, J. Bouda, K. Lhoták, K. Toman
5873. Společná grafika
Dražba ukončena:26.10.2016 19:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč