Litografie, 48x37 cm, signováno dole A. Born, Jiří Bouda a tiskem Kamil Lhoták, Karel Toman, volný list. Poz.: Společná grafika, která byla umělci vytvořena v roce 1985, k jejímu vytištění došlo až v roce 2015.