Augusto AntonioFerri

25402. Zátiší s vinným hroznem

popis: Olej na dřevě, 45x26 cm. Signováno vlevo dole A. Ferri. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1829, Bologna

dražba ukončena: 29.11.2018 22:13:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč