A. Fuchs, Chadima, Hájek, Zahrádka, Vl. Suchánek, Z. Burgetová, nečit. - Soubor 16 grafických listů 2. pol. 20. stol.

Lept, dřevořez, litografie, serigrafie, od 12x8 do 42x34 cm, signováno, volné listy.

A. Fuchs, Chadima, Hájek, Zahrádka, Vl. Suchánek, Z. Burgetová, nečit.
12835. Soubor 16 grafických listů 2. pol. 20. stol.
Dražba ukončena:11.10.2017 18:26:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 700 Kč