A. Jelínek - Rybáři

Nejdelší strana: 37 cm

Olej na desce, 29x23 cm. Monogramováno vpravo dole. Rámováno.

Pozn.: Restaurováno.

A. Jelínek
153433. Rybáři
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč