A. Procházka - Cesta v kraji

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole A. Procházka, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

13580. Cesta v kraji
Dražba ukončena:25.10.2017 20:55:40
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč