A. Procházka

51585. Horská řeka

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole A. Procházka 34. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 16 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 25.10.2020 9:05:37 7598