A. Procházka

35077. Párové obrazy- Akt s labutí a Akt s květinou

popis: Olej na překližce, oba 19x17 cm. Oba signovány A. Procházka. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč