A. Procházka

35077. Párové obrazy- Akt s labutí a Akt s květinou

popis: Olej na překližce, oba 19x17 cm. Oba signovány A. Procházka. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč