A. Procházka - Párové obrazy- Akt s labutí a Akt s květinou

Olej na překližce, oba 19x17 cm. Oba signovány A. Procházka. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

35077. Párové obrazy- Akt s labutí a Akt s květinou
Dražba ukončena:25.09.2019 19:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč