A. Procházka

45071. Procházka polní cestou

popis: Olej na sololitu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.05.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 02.05.2020 14:12:44 2880
700 Kč 01.05.2020 5:42:58 6659