A. Procházka

45071. Procházka polní cestou

popis: Olej na sololitu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 2 dnů, 5 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 02.05.2020 14:12:44 2880
700 Kč 01.05.2020 5:42:58 6659