A. Procházka

51620. Zahradník

popis: Olej na plátně, 67x53 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka. Nerámováno.

zbývá: 4 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 02.10.2020 18:55:02 7444
1 000 Kč 02.10.2020 0:28:21 4681