A. Procházka

51769. Zaříkávač hadů

popis: Olej na plátně, 60x45 cm. Signováno vpravo dole A. Procházka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 22:17:52

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč