A. Procházka

307689. Zimní les

popis: Olej na plátně, 44x60 cm. Signováno vlevo dole A. Procházka. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.02.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo