A. Rene - Miniatura mladé šlechtičny

Malba na slonovinové kosti, 9x6 cm. Signováno vlevo dole A. Rene. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

A. Rene
52830. Miniatura mladé šlechtičny
Dražba ukončena:25.11.2020 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč