A. Salamon - Bárka v přístavu

Olej na plátně, 46 x 38 cm, signováno vpravo dole A. Salamon. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

1930. Bárka v přístavu
Dražba ukončena:28.01.2015 21:56:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč