A. Thamm - Jaro v Kundraticích u Litoměřic

Olej na kartonu, 51x67 cm, signováno vlevo dole A. Thamm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

11961. Jaro v Kundraticích u Litoměřic
Dražba ukončena:29.06.2017 19:30:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč