A. Watts - St. Michael mount

Olej na kartonu, 51x76 cm, signováno vpravo dole A. Watts 1906, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

12277. St. Michael mount
Dražba ukončena:20.09.2017 19:12:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč