1834 - Siesta

Domalba na porcelánu, 20x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Velmi kvalitní provedení. Rám mírně poškozen.

1834
57816. Siesta
Dražba ukončena:09.06.2021 20:24:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč