Adolf Born, Karel Toman, Kamil Lhoták, Jiří Bouda - Terče

Kolektivní litografie, 48x38 cm, signována Born, Toman, Lhoták, Bouda, volný list.

Adolf Born, Karel Toman, Kamil Lhoták, Jiří Bouda
12992. Terče
Dražba ukončena:11.10.2017 21:03:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:6 500 Kč