Adolf Heller - Cesta v lese

Olej na plátně, 88x48 cm. Signováno vlevo dole Ad. Heller. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 – 1952

304751. Cesta v lese
Dražba ukončena:09.05.2020 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč