Adolf Heller - Soubor 2 olejomaleb

1x olej na plátně, 1x olej na kartonu, 27x36 cm a 29x32 cm. Oba signovány Ad. Heller. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 – 1952

304771. Soubor 2 olejomaleb
Dražba ukončena:10.05.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč