Adolf Heller - Soubor 2 prací

Podzim v parku: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Ad. Heller.
Cesta u lesa: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole A. Heller.
Rámy.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 – 1952

29465. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:27.03.2019 18:39:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč