Adolf Heller - Zátiší se slívami

Olej na dřevě, 21x33 cm. Signováno vpravo dole Ad. Heller. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 – 1952

304760. Zátiší se slívami
Dražba ukončena:10.05.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč