Adolf Kašpar

304218. Muž za stolem

popis: Lept, 27x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Kašpar. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.03.2020 20:06:24

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč