Adolf Kašpar

12133. V loutkovém divadle

popis: Lept, 45x60 cm, signováno vpravo dole A. Kašpar, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen. Prémie SVÚ Mánes svým členům na rok 1906.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč