Adolf Kašpar - Za svitu svíce

Akvarel, 12x17 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

28345. Za svitu svíce
Dražba ukončena:13.03.2019 21:45:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč