Adolf Novák - Ze Sedlecka

Olej na plátně, 100x80 cm, signováno vlevo dole Ad. Novák, rám.

1912, České Budějovice - 1990, České Budějovice
Student AVU (1930-1939; prof. J. Loukota a W. Nowak). V malbě se věnoval figurální tvorbě a zátiším a krajinomalbě. V krajinomalbě nejčastěji vyobrazoval jihočeskou krajinu. Během svého života působil i jako fotograf (akty, portréty, zátiší, pracovní náměty,...). Vystavoval zejména ve svém rodném kraji.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4542. Ze Sedlecka
Dražba ukončena:25.05.2016 19:11:00
Vyvolávací cena:1 300 Kč
vydraženo za:3 100 Kč