Adrien Barrere - Zkouška před akademiky

Litografie, 50x91 cm. Signováno vlevo dole A. Barrere. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Adrien Barrere
59540. Zkouška před akademiky
Dražba ukončena:13.05.2021 19:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.05.2021 20:55:43 8342
500 Kč 12.05.2021 12:38:33 754