Afrika 20. stol. - Africký meč I.

Nejdelší strana: 71 cm

Celková délka 71 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Afrika 20. stol.
153771. Africký meč I.
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 15.01.2026 22:59:05 15031