Afrika kol. pol. 20. stol. - Válečný kyj kmene Zulu

Dřevo, celková délka  48 cm. Neznačeno.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Afrika kol. pol. 20. stol.
153790. Válečný kyj kmene Zulu
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč