Agost Bajor - Conca D´Oro

Olej na plátně, 83x73 cm. Signováno vpravo dole Agost Bayer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Restaurováno.

o autorovi: 1892-1958
Maďarský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 350 000 Kč (14 000 Euro)

300960. Conca D´Oro
Dražba ukončena:22.09.2019 20:35:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč