A. Kuchinka

40775. Nosič vody

popis: Olej na překližce. 40x25 cm. Signováno vpravo dole A. Kuchinka Wien 1893. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:24:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč