A. Kuchinka - Nosič vody

Olej na překližce. 40x25 cm. Signováno vpravo dole A. Kuchinka Wien 1893. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

A. Kuchinka
40775. Nosič vody
Dražba ukončena:26.02.2020 19:24:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč