Albert Decaris - Au Plaisir des Vendanges

Lept, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Decaris. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Albert Decaris
44569. Au Plaisir des Vendanges
Dražba ukončena:14.05.2020 19:47:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč