Albert Marks - U řeky

Olej na plátně, 43x61 cm. Signováno vlevo dole A. Marks. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

108058. U řeky
Dražba ukončena:27.12.2023 22:04:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč