Albert Stolz - Rakouské Alpy

Olej na kartonu, 50x67 cm. Signováno vpravo dole A. Stolz. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1875 – 1947
Rakouský malíř

114152. Rakouské Alpy
Dražba ukončena:24.04.2024 21:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč