Albrecht Dürer - Adorace

Heliogravura, 78x63 cm. 19. století. Signováno vpravo dole v tisku Dürer. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1471 – 1528
Německý malíř, grafik a teoretik umění.

Albrecht Dürer
50302. Adorace
Dražba ukončena:14.10.2020 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč