Dřevořez, 40x29 cm. Monogramováno dole uprostřed A.D. Pozdější otisk z původní desky. 30. léta 20. stol. Volný list. Pozn.: List poškozen.
o autorovi: 1471 – 1528 Německý malíř, grafik a teoretik umění.