Lept, 11x7 cm. Monogramováno dole uprostřed v tisku A.D. Pozdější otisk, 1. polovina 19. století. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mimo tiskovou část mírně zašpiněn.
o autorovi: 1471 – 1528 Německý malíř, grafik a teoretik umění.