Albrecht Dürer - Matka s dítětem

Lept, 11x7 cm. Monogramováno dole uprostřed v tisku A.D. Pozdější otisk, 1. polovina 19. století. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mimo tiskovou část mírně zašpiněn.

o autorovi: 1471 – 1528
Německý malíř, grafik a teoretik umění.

Albrecht Dürer
41662. Matka s dítětem
Dražba ukončena:12.03.2020 19:16:49
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč