Alena Bílková - Soubor 4 prací

Kombinovaná grafická technika, 49x36, 49x39, 49x34, 49x39 cm. Signovány vpravo dole A.Bílková. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1946
Malířka, grafička, sklářská výtvarnice. Studovala na SPŠS v Železném Brodu a na VŠUP v Praze v ateliéru prof. Libenského. Učila na Katedře výtvarné výchovy PF UJEP v Ústí n. Labem. Ve volné tvorbě se věnuje grafice a vitráži. Její práce jsou zastoupeny v mnoha českých i zahraničních galeriích.

40586. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:12.02.2020 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč