Alena Dostálová - Šeříky

Olej na plátně, 85x60 cm. Signováno vlevo dole Dostálová. Nerámováno.

o autorovi: 1932 - 2011

Alena Dostálová
307335. Šeříky
Dražba ukončena:17.01.2021 20:24:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč