Alena Dostálová

38552. Tanec I

popis: Kombinovaná technika, koláž a malba. 120x60 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:08:52

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč