Alena Dostálová

38552. Tanec I

popis: Kombinovaná technika, koláž a malba. 120x60 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 100 Kč