Alena Dostálová - Zátiší s květinami v okně

Olej na plátně, 88x65 cm. Signováno vlevo dole Dostálová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1932 - 2011

Alena Dostálová
52721. Zátiší s květinami v okně
Dražba ukončena:25.11.2020 19:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč