Alena Vaicová

304932. Autoportrét

popis: Olej na plátně, 83x51 cm. Signováno dole uprostřed A. Vaicová 71. Rámováno.

o autorovi: 1930-2017, Akademická malířka,dcera Josefa Vaice.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč