Alena Vaicová

304923. Moře

popis: Olej na plátně, 92x62 cm. Signováno vlevo dole A. Vaicová 82. Rámováno.

o autorovi: 1930-2017, Akademická malířka,dcera Josefa Vaice.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč