Alena Vaicová - Moře

Olej na plátně, 92x62 cm. Signováno vlevo dole A. Vaicová 82. Rámováno.

o autorovi: 1930-2017, Akademická malířka,dcera Josefa Vaice.

Alena Vaicová
304923. Moře
Dražba ukončena:23.05.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč