Aleš Cvrček

53235. František Bílek

popis: Dřevořezba, výška 16 cm. Značeno vzadu AL - Aleš Cvrček.

Pozn.: Mírně poškozeno. Jedná se o posmrtnou masku významného sochaře Františka Bílka.

zbývá: 11 dnů, 6 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč