Aleš Cvrček - František Bílek

Dřevořezba, výška 16 cm. Značeno vzadu AL - Aleš Cvrček.

Pozn.: Mírně poškozeno. Jedná se o posmrtnou masku významného sochaře Františka Bílka.

Aleš Cvrček
53235. František Bílek
Dražba ukončena:09.12.2020 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč