Aleš Cvrček

53235. František Bílek

popis: Dřevořezba, výška 16 cm. Značeno vzadu AL - Aleš Cvrček.

Pozn.: Mírně poškozeno. Jedná se o posmrtnou masku významného sochaře Františka Bílka.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč